Dołącz do nas!

i pomóż nam zarażać innych stanem Zen

Oferty pracy

Obsługujemy prawie 20 tysięcy klientów

Dzisiaj jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm hostingowych w Polsce.

Nie mamy korporacyjnej struktury. Każdy pracownik ma realny wpływ na kierunek rozwoju naszych produktów.

Pracujemy zdalnie

Dla nas nie ma znaczenia, czy pracujesz z kanapy w salonie, kawiarni, czy tarasu z widokiem na morze.

Sam planujesz swój dzień. Nie tracisz czasu i pieniędzy na dojazdy. Masz czas, aby przebywać z bliskimi, wyprowadzić psa czy rozwijać swoje pasje.

The most talented people in the world don't all live in one place.

Więcej o pracy zdalnej

Powstało wiele publikacji poświęconych pracy zdalnej. My polecamy książkę REMOTE. Jej autorami są pracownicy firmy 37signals, pracujący przez większość czasu spoza biura.

Zobacz wideo

Obecnie rekrutujemy:

Full Stack PHP Developer

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość HTML, JS/jQuery, CSS, Bootstrap
  • dobra znajomość PHP, MySQL
  • umiejętność pracy z systemem kontroli wersji GIT
  • chęć zdobywania nowej wiedzy,
  • umiejętność pracy w zespole,

Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość WHMCS, DirectAdmin, Roundcube, Smarty
  • dobra znajomość frameworków ( np. Symfony, Laravel)

Zakres obowiązków:

  • rozwiązywanie problemów technicznych
  • tworzenie nowych systemów i rozwój obecnych
  • tworzenie dokumentacji

Oferujemy:

  • Comiesięczny dodatek stażowy do wynagrodzenia
  • pracę zdalną;
  • rozwój i możliwość awansu;
  • bonusy za wytrwałą i sumienna pracę na rzecz naszych kochanych Klientów;
  • przyjemną pracę w stylu ZEN;
  • zen chmurę pod Twoje prywatne strony i naukę naszych najnowszych rozwiązań;
  • a i tak, pensję również :).

Front-end developer do stałej współpracy

Poszukujemy do zenbox.pl do pracy zdalnej jednej albo kilku osób z zakresu UX/UI/frontend dev.

Obowiązki

  • udział w projektowaniu rozwiązania (UX)
  • prototypowanie wireframe/mockup/figma (UX/UI)
  • projektowanie ekranów na gotowych elementach (panel/strona www) (UI)
  • cięcie do html/css/js (frontend developer)

Wymagania:

  • Znajomość trendów w projektowaniu grafiki,
  • Znajomość JavaScript, CSS oraz HTML,
  • Kreatywne podejście do powierzonych zadań,
  • Ukierunkowanie na cel,
  • Komunikatywność,
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Oferujemy:

  • Pracę zdalną
  • Rozwój i możliwość awansu - wystarczy, że pokażesz nam swoje możliwości, z chęcią będziemy płacić Ci coraz więcej. :)
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Zen chmurę pod Twoje prywatne strony i naukę naszych najnowszych rozwiązań

Specjalista ds. migracji

Zenbox jest specyficzną firmą. Od zawsze pracujemy zdalnie. Od momentu powstania osiem lat temu. To powoduje, że nasza kultura firmowa jest nastawiona na samodzielność i samodyscyplinę. Przeczytaj proszę jeszcze raz poprzednie zdanie.

Nie zwracamy uwagi na to, czy pracujemy z coworkingu w Warszawie, z pomostu na Mazurach, czy z domu na Dolnym śląsku. Praca asynchroniczna, firmowy Slack i oprogramowanie CRM w zupełności zapewniają równie wielką skuteczność jakbyśmy pracowali w open space na warszawskim Mordorze. A nasze doświadczenie pozwala nam autorytatywnie stwierdzić, że nasz model pracy jest jeszcze efektywniejszy. Byleby strefy czasowe się zgadzały :)

Oczywiście - nie każdy się do tego nadaje. Dlatego na początku piszemy o samodzielności i samodyscyplinie. Tylko wtedy, gdy umiemy sami od siebie wymagać dotrzymywania terminów i zapanowaliśmy nad swoją prokrastynacją, która tkwi w każdym z nas - praca zdalna to jest to.

Gdy jednak okaże się, że odnajdujemy się w pracy zdalnej, to poznajemy całkiem inną przyjemność z pracy. To my decydujemy ile pracujemy, kiedy i skąd. W Zenbox ufamy sobie. Wiemy, że terminy, które zadeklarowaliśmy, albo na które się zgodziliśmy, są święte. Bo to od nas zależy, czy reszta firmy nie stanie, czekając na nasz kawałek kodu.

Zaufanie bierze się także stąd, że nie tworzymy nic na wczoraj. Wiemy, że pośpiech w naszej branży jest wrogiem jakości. Dlatego tworzymy realne harmonogramy. Ale także dlatego je realizujemy.

Jesteśmy kilkudziesięcio-osobową firmą. Wiemy co robią inni, rozumiemy ich potrzeby oraz znamy ich plany. To powoduje, że praca, którą wykonujemy ma dla nas sens. Nie jesteśmy fabryką ani korpo, w której fakt, że jesteśmy drobnym trybikiem w wielkiej maszynie wysysa chęci do pracy.

Nie kombinujemy z wynagrodzeniami. Etat? Proszę bardzo. Umowa B2B - nie ma sprawy. Urlopy, chorobowe, nagłe wypadki - to dla nas normalne elementy pracy.

Możliwość rozwoju. Zaczynasz jako specjalista ds. Migracji, aby po dwóch latach dołączyć do działu programistów i zająć się front-endem. Pracujesz w BOK? Chcesz się rozwijać? Dołączasz do zarządu. Odszedłeś kilka lat temu, aby pracować na własnym, ale chcesz wrócić? Witaj z powrotem! To historie z naszej firmy.

Nie mamy owocowych czwartków ani wspólnych zajęć z jogi. Mamy za to ubezpieczenie na życie, dopłaty do prądu i internetu, dodatki stażowe i premie urodzinowe. Jeśli potrzebujesz dofinansowania do sprzętu komputerowego lub ergonomicznego biurka, to nie ma sprawy - jego wysokość zależy od stażu.

Dołącz do nas. Napisz z nami swoją historię.   Klienci nas kochają, a nam naprawdę na nich zależy: Opinie Facebook

Wymagania:

  • podstawy PHP i MySQL,
  • podstawowa znajomość CMS jak Wordpress, Joomla, Drupal, IP Board,
  • podstawowa znajomość .htaccess,
  • znajomość SSH, rsync, imapsync,
  • znajomość paneli hostingowych,
  • podstawowa znajomość DNS (rekordy A, MX, NS, SPF, TXT),
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym czytać dokumentację techniczną.

  • znajomość innych języków skryptowych,
  • znajomość framworków PHP np. Symfony2, Zend, Cake, CI,
  • znajomość CSS/HTML/JS.

  • obsługa klientów związana z procesem migracji,
  • przeprowadzanie migracji zgodnie z określoną procedurą,
  • rozwijanie dokumentacji technicznych.

Oferujemy:

  • pracę zdalną do wyboru - chcesz zmienić miasto zamieszkania? Pracować zdalnie z Meksyku (tak, ładnie tam)? U nas 90% stanowisk pracy może być obsadzona zdalnie,
  • rozwój i możliwość awansu - wystarczy, że pokażesz nam swoje możliwości, z chęcią będziemy płacić Ci coraz więcej,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz bonusy za wytrwałą i sumienną pracę na rzecz zen - zawsze doceniamy pracoholików :),
  • Zen chmurę pod Twoje prywatne strony i naukę naszych najnowszych rozwiązań.

Otwarta rekrutacja - #branża #hosting

Non stop szukamy specjalistów z wielu obszarów branży hostingowej. Pracujesz w takiej firmie? Znasz branżę? Napisz do nas. Z chęcią porozmawiamy o tym, co mógłbyś / mogłabyś robić w naszej firmie. U nas zawsze znajdzie się dodatkowy “etat” dla Ciebie jeśli spełniasz nasze wymagania, które napędzają całą firmę:

Wymagania:
  • Doświadczenie? Możesz pracować w branży 3 miesiace i 30 lat, dla nas najważniejsze jest to w czym możesz pomóc w naszej firmie budując zen dla klientów. Zatrudniamy zarówno 18 latków jak i 50 latków, jedynym ograniczeniem są Twoje umiejętności.
  • Pełna znajomość branży. ZEN to hosting, szukamy też wszystkich związanych z tą konkretną branżą, lub posiadających inne kompetencje, które pomogą nam polepszać nasze usługi i się rozwijać. Jesteśmy zawsze otwarci na nowe pomysły.
  • Działamy lokalnie, myślimy globalnie. Znajomość języków obcych z przynajmniej angielskim potrzebna do rozmów z naszymi znajomymi na całym świecie.
  • Pasja, kreatywność, sumienność, empatia. Nie szukamy ludzi do nudnej pracy, szukamy takich, którzy pomogą nam szerzyć zen i stawiać nowe standardy obsługi klientów i tworzenia produktów na rynku. U nas nie jesteś trybikiem korporacji, rozmawiamy wszyscy ze wszystkimi, jeśli masz tonę pomysłów i czujesz się ograniczony w obecnej firmie, lub jeszcze żadna Cię nie doceniła napisz do nas.
Oferujemy:
  • Pracę zdalną do wyboru - chcesz zmienić miasto zamieszkania? Pracować zdalnie z Meksyku (tak, ładnie tam)? U nas 90% stanowisk pracy może być obsadzona zdalnie.
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz bonusy za wytrwałą i sumienna pracę na rzecz zen - zawsze doceniamy pracoholików! ;)
Czekamy na Ciebie

W naszych szeregach znajdziesz mnichów:

  • Administratorów UNIX
  • Programistów PHP
  • Front-end developerów
  • Specjalistów ds. marketingu
  • Specjalistów ds. sprzedaży

Obecnie rekrutacja na ww stanowiska jest zakończona ... ale nigdy nie mówimy nigdy, jeśli jesteś pro i masz w sobie coś z zen, pisz do nas śmiało, z chęcią Cię zatrudnimy, jak nas przekonasz. :)

Wyślij nam swoje CV już teraz. Poinformujemy Cię o rozpoczęciu rekrutacji w pierwszej kolejności. Z chęcią zostajemy w kontakcie z ciekawymi ludźmi.

Zostaw nam CV