Dołącz do nas!

i pomóż nam zarażać innych stanem Zen

Wszystkie oferty pracy

Specjalista ds. migracji

Zenbox jest specyficzną firmą. Od zawsze pracujemy zdalnie. Od momentu powstania osiem lat temu. To powoduje, że nasza kultura firmowa jest nastawiona na samodzielność i samodyscyplinę. Przeczytaj proszę jeszcze raz poprzednie zdanie.

Nie zwracamy uwagi na to, czy pracujemy z coworkingu w Warszawie, z pomostu na Mazurach, czy z domu na Dolnym śląsku. Praca asynchroniczna, firmowy Slack i oprogramowanie CRM w zupełności zapewniają równie wielką skuteczność jakbyśmy pracowali w open space na warszawskim Mordorze. A nasze doświadczenie pozwala nam autorytatywnie stwierdzić, że nasz model pracy jest jeszcze efektywniejszy. Byleby strefy czasowe się zgadzały :)

Oczywiście - nie każdy się do tego nadaje. Dlatego na początku piszemy o samodzielności i samodyscyplinie. Tylko wtedy, gdy umiemy sami od siebie wymagać dotrzymywania terminów i zapanowaliśmy nad swoją prokrastynacją, która tkwi w każdym z nas - praca zdalna to jest to.

Gdy jednak okaże się, że odnajdujemy się w pracy zdalnej, to poznajemy całkiem inną przyjemność z pracy. To my decydujemy ile pracujemy, kiedy i skąd. W Zenbox ufamy sobie. Wiemy, że terminy, które zadeklarowaliśmy, albo na które się zgodziliśmy, są święte. Bo to od nas zależy, czy reszta firmy nie stanie, czekając na nasz kawałek kodu.

Zaufanie bierze się także stąd, że nie tworzymy nic na wczoraj. Wiemy, że pośpiech w naszej branży jest wrogiem jakości. Dlatego tworzymy realne harmonogramy. Ale także dlatego je realizujemy.

Jesteśmy kilkudziesięcio-osobową firmą. Wiemy co robią inni, rozumiemy ich potrzeby oraz znamy ich plany. To powoduje, że praca, którą wykonujemy ma dla nas sens. Nie jesteśmy fabryką ani korpo, w której fakt, że jesteśmy drobnym trybikiem w wielkiej maszynie wysysa chęci do pracy.

Nie kombinujemy z wynagrodzeniami. Etat? Proszę bardzo. Umowa B2B - nie ma sprawy. Urlopy, chorobowe, nagłe wypadki - to dla nas normalne elementy pracy.

Możliwość rozwoju. Zaczynasz jako specjalista ds. Migracji, aby po dwóch latach dołączyć do działu programistów i zająć się front-endem. Pracujesz w BOK? Chcesz się rozwijać? Dołączasz do zarządu. Odszedłeś kilka lat temu, aby pracować na własnym, ale chcesz wrócić? Witaj z powrotem! To historie z naszej firmy.

Nie mamy owocowych czwartków ani wspólnych zajęć z jogi. Mamy za to ubezpieczenie na życie, dopłaty do prądu i internetu, dodatki stażowe i premie urodzinowe. Jeśli potrzebujesz dofinansowania do sprzętu komputerowego lub ergonomicznego biurka, to nie ma sprawy - jego wysokość zależy od stażu.

Dołącz do nas. Napisz z nami swoją historię.   Klienci nas kochają. Ale nam naprawdę na nich zależy: Opinie Facebook

Wymagania:

  • podstawy PHP i MySQL,
  • podstawowa znajomość CMS jak Wordpress, Joomla, Drupal, IP Board,
  • podstawowa znajomość .htaccess,
  • znajomość SSH, rsync, imapsync,
  • znajomość paneli hostingowych,
  • podstawowa znajomość DNS (rekordy A, MX, NS, SPF, TXT),
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym czytać dokumentację techniczną.

Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość innych języków skryptowych,
  • znajomość framworków PHP np. Symfony2, Zend, Cake, CI,
  • znajomość CSS/HTML/JS.

Zakres obowiązków:

  • obsługa klientów związana z procesem migracji,
  • przeprowadzanie migracji zgodnie z określoną procedurą,
  • rozwijanie dokumentacji technicznych.

Oferujemy:

  • pracę zdalną do wyboru - chcesz zmienić miasto zamieszkania? Pracować zdalnie z Meksyku (tak, ładnie tam)? U nas 90% stanowisk pracy może być obsadzona zdalnie,
  • rozwój i możliwość awansu - wystarczy, że pokażesz nam swoje możliwości, z chęcią będziemy płacić Ci coraz więcej,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz bonusy za wytrwałą i sumienną pracę na rzecz zen - zawsze doceniamy pracoholików :),
  • Zen chmurę pod Twoje prywatne strony i naukę naszych najnowszych rozwiązań.